מר שלמה רן הינו בעלים של דירת גן יוקרתית בתל אביב, ברח' שרת 79 ("הדירה"). ביום 22/12/10 מכר מר שלמה רן (המוכר) את הדירה למשפחת כהן, תושבי צרפת, במחיר של 10,050,000 ₪.

משפחת כהן שילמה למוכר את התשלום הראשון לפי ההסכם, בסך של 1,050,000 ₪, ולאחר מכן נרשמה לטובתם הערת אזהרה בלשכת רישום המקרקעין. לאחר מכן, הודיעה משפחת כהן למוכר, כי ברצונם לבטל את העסקה, וסירבו לשלם למוכר את יתרת התמורה.

 

דריי לני הוא תושב צרפת אשר רכש דירת מגורים בבניין חדש ויוקרתי ברח' חברון 12, תל אביב. דריי מגיע לישראל מספר פעמים בשנה.

דריי השכיר את דירתו לתקופות קצרות באתר Airbnb ובאתרים אחרים באינטרנט, דבר אשר גרם לחוסר שביעות רצון רבה של שכניו לבניין.

משפחת חנוביץ הינה הבעלים של מגרש בפרדס חנה ששטחו כ – 1,500 מ"ר. על המגרש ניתן להקים מספר בתי מגורים, ועל פי שמאות שהיתה בידי חנוביץ, שווי המגרש הינו 3,140,000 ₪.

משפחת חנוביץ ניהלה דין ודברים עם ציון מרדכי ושותפו רועי שגיא, אשר הציגו את עצמם כמי שעוסקים בתחום הבנייה, בנוגע לעסקת קומבינציה על המגרש, במסגרתה תקבל משפחת חנוביץ מספר בתי מגורים, וציון ושותפו יקבלו את יתר הזכויות במגרש ויוכלו לבנות עליו בתים נוספים.

מנחם אלטשולר הוא בעל הזכויות במגרש המצוי באזור התעשייה בעיר נשר.

הואיל ואלטשולר ביקש למכור את המגרש, פירסם אלטשולר מודעה בעיתון שכותרתה "הזמנה להציע הצעות", במסגרתה קרא לציבור הרחב להציע לו הצעות לרכישת המגרש.

מאיה וגידי ברבר, חתמו ביום 14/12/14 על מסמך שנשא את הכותרת "הצעה בלתי חוזרת לרכישת דירה". מסמך זה נמסר לערן עמור, אשר היה הבעלים של מגרש בקריית טבעון, ואשר היה אמור לבנות בית מגורים יוקרתי על המגרש.

מחיר הדירה נקבע בסך 2,650,000 ₪.

צבי בן דוד ואהרון הרו עוסקים בסחר, שיווק ותיווך של נכסי נדל"ן מחוץ לישראל. בחודש מאי 2013 פנו צבי ואהרון לדוד טולדנו וניסו לשכנע אותו להשקיע ברכישת בית מגורים במדינת פנסילבניה, ארה"ב. צבי ואהרון הציגו את עצמם בפני דוד כמומחים בעלי ניסיון רב באיתור, שיווק וביצוע השקעות נדל"ן בארה"ב והבטיחו כי הם מבצעים "תהליך סינון קפדני הכולל ניתוח סיכונים מעמיק" המבטיח את "הנכסים הבטוחים והמניבים ביותר".